Vannitoa värskendamine uue dušinurga abil

Üks parimaid viise, et enda kodu mugavamaks muuta, on paigaldada uus dušinurk. Kui otsite viise enda vannitoa moodsamaks ning paremaks muutmiseks, siis on seda teha tegelikult üsna lihtne.

Viimase aja tõusev tren on kasutada vannitoa renoveerimist ära uue dušikabiini installeerimiseks selle asemel, et teha kõike nullist. See on suur töö, mida vannitoas ette võtta, sest alustada tuleks seinte ning põrandate plaatimisekst ning lõpetada dušikabiini paigaldamisega. Kui paigaldate komplektse kabiini, siis säästate endale palju aega ning vaeva-

Mis oleks veel lihtsam, kui kopeerida teie vana vannitoa kujundus uue vannitoa tegemiseks. See võib poes saada olevate remondikomplektid abil olla nii lihtne, et seda saab kasvõi ise ette võtta.

Enne kui langetate lõpliku otsuse, millist süsteemi osta, võiksite veidi ringi vaadata, et leida, mida pakutakse ning mis sobiks ka teie maitse ning eelarvega. Vanne on võimalik soetada mitmes eri suuruses, erineva stiili ning hinnaga. Määratlege esmalt endale sobilik eelarve piir ning alles siis asuge meeldivaimat ja sobivaimat lahendust valima.

Väga populaarsed on klaasseintega dušikabiinid, mis lisavad teie vannitoale nii stiilsust kui ka funktsionaalsust. Võimalusi, mille vahel valida, on piiramatu hulk. Usutakse, et dusinurgale klaasuste lisamine on äärmiselt keeruline töö, kuid tänapäevaste lahendustega ei pruugi see kaugeltki nii keeruliseks osutuda.

Kui kaalute, milliseid süsteeme enda dušinurgas kasutada, siis oleks hea mõte kasutada sama stiili lahendusi ka ülejäänud vannitoas. Lihtsalt duši omamine ei ole ehk sobilik igaühele, kuid stiilne vannituba võib lisada nii väärtust kui ka mugavust. Lisaks sellele tuleks rõhku panna ka vannitoakappide olemasolulle. Tänapäevaste stiilsete mööbliesemete abil saate te enda vannitoale anda lõppviimistluse ning lisada stiilsust ja funktsionaalsust ning värskendada enda vana ning väsinud vannituba.  Kui teie eelarve ei luba välja vahetada kogu vannitoa mööblit, siis on lahenduseks ka lihtsa ning funktsionaalse valamukapi lisamine.

Kui soovite vannitoa ümberkujundamise tööd ise teha, siis pöörake tähelepanu ka mõõtmistöödele, et tagada see, et kõik valitud kapid ning muud elemendid teie ruumi sobituksid ning mis veel tähtsam – ära mahuksid. Dušinurkade paigaldamine ei ole reeglina väga keeruline, seega sellega peaksite te ise hakkama saama.  Siiski oleks hea, kui saaksite raksemate asjade paigaldamiseks leida endale mõne abilise, kes aitaks tõta, hoida ja paigutada.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga